İstanbul, 20 Şubat tarihinde Avrupa’nın en büyük blockchain ve kripto para zirvesine ev sahipliği yapacak.

Konuşmacılar arasında kripto para ve blockchain dünyası’nın en önemli kişileri yer almakta. İşte bu önemli zirvede yer alacak bazı ulusal ve uluslararası konuşmacılar hakkında ayrıntılar.

ULUSLARARASI KONUŞMACILAR KİM?

Sizlerle sık sık bitcoin analizlerini paylaştığımız Wall Street analisti Tom Lee İstanbul’daki konferansa katılacak önemli isimlerden biri. Konuşması sırasında tekrar bir bitcoin fiyat tahmininde bulunup bulunmayacağı merakla bekleniyor.

Tom Lee

Yine sizlere haberini sıklıkla yaptığımız önemli bitcoin yatırımcılarından Tim Draper de İstanbul’daki konferansta yerini alacak.Türkiye’deki traderlar Tim Draper’i daha çok 2014 yılında 24 milyon $ değerinde 40.000 bitcoin satın almasıyla tanıyor.2014 yılından beri, bitcoin’deki sert düşüşlere rağmen elindeki bitcoinleri tutmaya devam ediyor. Kendisi konuşmasında bu konu hakkında da bir açıklama yapabilir.

Tim Draper

Dünya’daki bir çok kripto para yatırımcısı ABD’de açılması planlanan New York Borsası destekli Baktt platformunu sabırsızlıkla bekliyor. Bu konu hakkında bilgi sahibi olabilecek önemli isimlerden biri, Beyaz Saray teknoloji danışmanı Franklin Urteaga İstanbul’da olacak.Bu konu hakkında İstanbul’dan dünya’ya bir mesaj verebilir.

Serguei Popov

Bir diğer önemli konuşmacı ise Serguei Popov. Kendisi dev kripto paralardan biri haline gelen IOTA’nın kurucu ortağı. Kripto paralarla ilgili ve IOTA’nın geleceği hakkında önemli açıklamaları olabilir.

Bitcoin Gold kurucu ortağı, Tron İş Geliştirme Ekip Lideri, Ask FM CEO’su, ve çok daha fazlası İstanbul Blockchain Ekonomi Zirvesinde yer alacak.

Açıklanan önemli isimlerden biri de rLoop’un kurucu ortağı İlyas Vali.rLoop, 59’dan fazla ülkeye 1300’den fazla mühendis çalışanıyla yayılmış bir kuruluş.İlyas Vali ve ortaklığı 2017 yılında SpaceX Hyperloop Yarışmasında birincilik ödülünü de alarak adından sıkça söz ettirdi.Bildiğiniz üzere Space X Hyperloop yarışması Elon Musk’ın öncülük ettiği kapsül şeklindeki araçlarla seyahat etme projesini hayata geçirmeyi amaçlayan önemli bir yarışma.

TÜRKİYEDEN DE ÖNEMLİ KONUŞMACILAR BU KONFERANSTA OLACAK

Sadece uluslararası katılımcılar değil ulusal katılımcılar da bu konferansta yer alacak. Bunlardan bazıları, Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Melikşah Utku, Yapı Kredi Bankası Genel Müdür Yardımcısı Cahit Erdoğan ve Kuveyt Türk IT Genel Müdürü Mücahit Gündebahar konuşmacılar arasında yer alacak.

En son yapılan araştırmalarla Türkiye kripto para ticaretinde dünya’da 5.sırada yer almakta ve tüm Avrupa ülkeleri arasında 1.sırada yer alıyor.
Bu anlamda değerlendirdiğimizde İstanbul’un en doğru lokasyon seçimi olduğuna inanıyoruz.

Bu önemli zirveyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.Eğer tüm konuşmacıların listesini görmek ve bu zirvede yer almak istiyorsanız https://www.blockchaineconomy.istanbul/TR/index.html adresinden biletinizi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
isim